Trikolor TV představil novou službu Territoria Trikolor

| redakce | tisk

Provozovatel pay-tv Trikolor TV ve spolupráci se satelitním operátorem Eutelsat spouští novou službu s názvem Territoria Trikolor. Trikolor TV je přední ruský operátor a jeden z předních televizních operátorů v Evropě.

Nová satelitní služba umožňuje zákazníkům na svých mobilních zařízeních v hotelech, na letištích, železničních stanicích a na jiných veřejných prostranstvích s volným přístupem k Wi-Fi sledovat televizní programy aniž by spotřebovali data.

Trikolor TV představil novou službu Territoria Trikolor
▲ Trikolor TV představil novou službu Territoria Trikolor

Služba je k dispozici také majitelům kaváren, lékařských ordinací, čerpacích stanic a dalším obchodníkům a umožňuje jim posílit jejich vztah se zákazníky, kteří mohou během návštěvy sledovat vybrané programy Trikolor TV ze svých mobilních zařízení.

Pro přístup k programům Territoria Trikolor potřebují koncoví uživatelé mobilní aplikaci z Apple App Store nebo Google Play a připojit se k místní WiFi síti, která novou službu umožňuje. V nabídce Territoria Trikolor je 50 programů. Firmy za službu Territoria Trikolor TV zaplatí 1500 rublů měsíčně (tj. cca 540 Kč). Vysílání je šířeno ze satelitu Eutelsat 36C (Express AMU1) s pokrytím evropské části Ruské federace.

Tato unikátní služba v Rusku je založená na technologii SmartBEAM společnosti Eutelsat a využívá bránu navrženou společnosti Neotion pro vysílání satelitních programů do mobilních zařízení přes Wi-Fi síť.