Počet abonentů nc+ roste
| redakce | tiskFrancouzský koncern Vivendi, vlastník Groupy Canal+, většinový akcionář společnosti ITI Neovision, provozovatelem satelitní DTH platformy nc+, zveřejnil finanční a provozní výsledky za třetí čtvrtletí roku 2017.
Platforma nc+ měla k 30. září celkem 2,108 milionu abonentů. To znamená, že během tří měsíců se počet klientů této DTH služby zvýšil o 6 tisíc. Za 12 měsíců se počet zákazníků nc+ zvýšil o 15 tisíc.
Příjmy Grupy Canal+ z platformy nc+ za prvních 9 měsíců roku 2017 dosáhly 376 milionů eur. O rok dříve to bylo 366 mil. eur. Jde o mírný nárůst o 0,6 procenta.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)