CryptoBox 800 UHD

Skylink: Tři dny volné vysílání HBO 3

| redakce | tisk

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, ve spolupráci s vysílatelem prémiových kanálů HBO přichystal volné vysílání programu HBO3 na tři dny.

Od soboty, 21. 4. 6:00 do úterý, 24. 4. 2018 6:00 se mohou zákazníci Skylinku těšit na volné vysílání filmového programu HBO3, který nabízí to nejlepší ze současné seriálové a filmové tvorby.

Díky volnému vysílání si diváci budou moci vychutnat exkluzivní obsah programu HBO3. Z filmové tvorby zmíníme thriller The Circle s Emmou Watson a Tomem Hanksem nebo snímek Zlato, kde exceluje Matthew McConaughey. Seriálové fanoušky potěší premiéra druhé řady úspěšného sci-fi seriálu Westworld.

Ambiciózní a velmi nápaditý dramatický seriál Westworld povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň. Ve futuristickém zábavním parku známém jako Westworld se skupina robotických "hostitelů" odchýlí od pečlivě naplánovaných scénářů vypracovaných jejich programátory a začne vykazovat znepokojivé vzorce abnormálního chování. Premiérový díl diváci uvidí v pondělí 23. 4. od 21:00.

technické parametry - HBO3:

Astra 3B (23,5°E), freq. 12,090 GHz, pol. V, SR 29900, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK

Všichni zákazníci Skylinku aktuálně mohou sledovat bez dalších poplatků dva placené programy - vedle klasické Ochutnávky také konkurenční filmový kanál Filmbox Premium. Během nadcházejícího víkendu se ochutnávka rozšíří na tři stanice.