freeSAT: Cartoon Network měsíc pro všechny

| redakce | tisk

Děti nyní mohou slavit svůj sváteční den po celý měsíc. Bez ohledu na to, jaký balíček si jejich rodiče předplatili, mohou sledovat všechny pohádky a seriály stanice Cartoon Network.

Nabídka platí od 2. května do 4. června 2018. Zábava se však neomezí jen na televizní obrazovku, freeSAT si ve spolupráci s partnery připravil také spoustu facebookových soutěží o hodnotné ceny.

freeSAT: Cartoon Network měsíc pro všechny
▲ freeSAT: Cartoon Network měsíc pro všechny


Unikitty je napůl kočka a napůl jednorožec, který vládne pohádkovému království. Princezna, kterou diváci znají z LEGO® příběhu, je nyní hlavní hvězdou nového seriálu, který na Cartoon Network odstartuje 21. května. Unikitty usiluje o to, aby byli všichni šťastní, a aby z celého království zmizel veškerý smutek. Malí diváci tak brzy zjistí, že Unikitty, která oplývá nespoutanou energií a kreativitou, se nevyplatí podceňovat.

Po mnoha letech končí seriál Čas na dobrodružství. Jeden z nejdéle vysílaných seriálů od Cartoon Network se začíná loučit se svými hlavními hrdiny, chlapcem Finnem a jeho kouzelným psím kamarádem Jakem. Uchrání obyvatele země Ooo před nepřáteli? To se diváci dozvědí z posledních epizod vysílaných během května.

freeSAT: Cartoon Network měsíc pro všechny
▲ freeSAT: Cartoon Network měsíc pro všechny

Hlavní hrdina Ben Tennysson vlastní kouzelné hodinky, díky kterým se může proměnit v deset rozdílných druhů mimozemšťanů a bojovat tak proti nejrůznějším nestvůrám. Nyní se Ben 10 opět vrací na televizní obrazovky s dalšími dobrodružstvími. Ti největší fanoušci Bena 10 si spolu mohou zasoutěžit v nové živě vysílané soutěži, která bude ke zhlédnutí každou sobotu od 9:00 hodin na Cartoon Network.

Pro ty, kteří rádi soutěží, budou na facebookové stránce freeSAT během května přichystány spousty soutěží o hodnotné ceny od Cartoon Network, Minimax a Nick Jr.

Diváci s přijímači freeSAT s automatickým laděním naladí Cartoon Network na pozici 97.

zdroj: UPC DTH