Quantcast

Orange Sport startuje 15.8.2018, v srpnu i satelitní TV

| redakce | tisk

Slovenský telekomunikační operátor Orange potvrdil, že spustí svůj exkluzivní placený sportovní kanál Orange Sport k 15. srpnu 2018. Ve stejném měsíci má odstartovat i satelitní služba OrangeSat SK.

Orange díky spolupráci s českým protějškem O2 získal exkluzivní vysílací práva na fotbalovou Ligu mistrů UEFA. Právě tato fotbalová soutěž má být hlavním tahákem nového sportovního programu.

Vedle Ligy mistrů se mohou diváci na Orange Sport těšit na další obsah jako je 1. česká fotbalová liga, Česká hokejová extraliga, Evropská basketbalová liga, MMA, Bayern TV či Český fightning. Píše o tom portál Živé.sk.

Prvé dva zápasy Ligy majstrov v utorky a stredy s výkopom o 18.55 hod. tak pravidelne odvysiela Orange Sport, ďalšie štyri utorkové a stredajšie zápasy budú začínať o 21.00 hod a diváci ich tak budú môcť sledovať v priamom prenose na všetkých štyroch staniciach Orange Sport,“ informoval Orange.

Orange bude mít zatím jediný sportovní kanál - Orange Sport a bude v HD rozlišení. Vysílat bude denně od 9:00 hodin do jedné hodiny po půlnoci. Další 3 programy Orange Sport 2, Orange Sport 3 a Orange Sport 4 budou vysílat jen v době konání Ligy mistrů. Do budoucna chce Orange poskytovat i obsah v Ultra HD rozlišení.

Televizní nabídku poskytuje Orange zatím prostřednictvím optických sítí. Od srpna i prostřednictvím satelitu. Technické testy probíhají na družici Eutelsat 16A (16°E), kde vysílají i další DTH služby Flix TV a Antik Sat.

Reklama
Vybrané články