Široká nabídka DVB-T antén

Raketové holky se vrací se zbrusu novou řadou na Cartoon Network

| redakce | tisk

Cartoon Network uvede novou řadu oblíbeného seriálu Raketové holky. Součástí nové řady bude i speciální díl s názvem “Never been Blissed“. Nová řada seriálu Raketové holky bude mít premiéru již 20. srpna 2018 ve 13:15 na Cartoon Network.

Jako součást nové řady seriálu o třech holkách Kytce, Bublince a Panence bojujících se zloduchem jménem Mojo Jojo, bude i pět speciálních dílů o Bliss, sestře Raketových holek. Tyto speciální díly o Bliss budou mít premiéru ve čtvrtek 23. srpna. Speciální díl “Never been Blissed“ bude poprvé odvysílán v pátek 24. srpna.

Raketové holky se vrací se zbrusu novou řadou na Cartoon Network
▲ Raketové holky se vrací se zbrusu novou řadou na Cartoon Network

Bliss je náctiletou sestrou Raketových holek, která se vrátila z vesmíru zpět na Zem, aby jim pomohla zachránit městečko Townsville od smrtícího mimozemšťana. Celé jméno Bliss zní Blisstina Francesca Francia Mariam Alicia Utonium(ová).

Bliss se poprvé na televizních obrazovkách objevila již v říjnu 2016. Tentokrát se na obrazovky vrací jako hlavní hrdinka speciálního 22minutového dílu s názvem “Never been Blissed“. V tomto díle pátrají Bliss a její sestry po nebezpečném mimozemšťanovi jménem “Sporde“. Ten se snaží přeměnit Logana, který se líbí Bliss, na smrtící nestvůru. Všechny raketové sestry se budou snažit situaci zachránit ještě před školním plesem a zachránit tak Logana.

V České republice se Raketové holky poprvé představily v devadesátých letech v původním znění. A po 25 letech co je kanál Cartoon Network dostupný v České republice, si jej diváci poprvé vychutnají také v českém

zdroj: Cartoon N.