CryptoBox 800 UHD

Canal+ Dokument již od 1. června

| redakce | tisk

Dne 1. června 2019 polská placená stanice Canal+ Discovery změní název na Canal+ Dokument. První zmínky o chystaném rebrandingu tohoto prémiového kanálu z rodiny Canal+ se objevily v březnu letošního roku.

Letos v květnu vyprší dohoda mezi Canal+ a Discovery a obě strany se rozhodly, že ji nebudou prodlužovat. Stanice pod novou značkou Canal+ Dokument nezmění svoji tématiku. Program je dostupný abonentům polské DTH platformy nc+ a divákům vybraných kabelových sítí.

Canal+ Discovery byl spuštěn 11. května 2015. V tento den došlo k velkým změnám v portfoliu Canal+. Stanice Canal+ Film 2 byla přejmenována na Canal+ Seriale a Canal+ Family 2 se změnil v Canal+ 1. Při zahájení Canal+ Discovery bylo oznámeno, že program přinese ročně až 120 hodin polské produkce v prémiové kvalitě, která bude vytvořena speciálně pro potřeby nové stanice.

Canal+ Discovery se změní na Canal+ Dokument (grafika: satkurier.pl)
▲ Canal+ Discovery se změní na Canal+ Dokument (grafika: satkurier.pl)

Canal+ Discovery je unikátní dokumentární kanál bez reklam, který představuje neobvyklé příběhy obyčejných lidí. Stanice je určena pro diváky, kteří hledají inspiraci, zajímají se o různé aspekty moderního světa a prohloubení historie. Kanál objevuje neznámá fakta. Představuje senzační objevy a vynálezy polských a zahraničních vědců.

zdroj: satkurier.pl