Quantcast

freeSAT: Volné vysílání Megamax, Cartoon Network a Boomerang

| redakce | tisk

freeSAT se rozhodl potěšit ty nejmenší diváky nabídkou dvoutýdenního volného vysílání dětských programů z nabídky Plus HD balíčku, jako jsou Megamax, Cartoon Network nebo Boomerang.

Po celé dva týdny od 20. května až do 2. června si tak dětští diváci mohou užít ještě více pohádek, zábavných nebo vzdělávacích pořadů. Výše zmíněné programy budou během volného vysílání dostupné pro všechny zákazníky freeSAT, operátora UPC DTH.

Život může být plný dobrodružství, když do všeho půjdete na plný plyn - to je motto většiny hrdinů z pořadů stanice Megamax. Hudba, móda, tanec - pro nudu tady není místo - to platí nejen pro zmíněné hrdiny, ale i pro samotné diváky freeSATu.

The Avatars (foto: UPC DTH)
▲ The Avatars (foto: UPC DTH)

Když je vám 15 let, dospělí vás zpravidla neberou moc vážně. Skupina kamarádů se to rozhodne řešit po svém - založí kapelu jménem The Avatars. Vtip je v tom, že kapela existuje pouze online. Zatímco jejich virtuální kapela zažívá obrovský úspěch, její členové žijí svůj normální život plný běžných problémů, které jim poskytuje škola, kamarádi a rodina. The Avatars budou ke zhlédnutí na Megamaxu po dvou epizodách každý den od 14:00.

Maggie a Bianca jsou dvě kamarádky, které milují hudbu a módu. Maggie je Američanka studující módu v Miláně, zatímco Bianca je dcerou významného italského módního podnikatele. Z počátku si k sobě sice složitě hledají cestu, ale postupně se skamarádí a založí spolu kapelu. Osudy kamarádek seriálu Maggie a Bianca - módní návrhářky můžou diváci sledovat každý den po dvou epizodách od 14:50 na Megamaxu.

Maggie a Bianca (foto: UPC DTH)
▲ Maggie a Bianca (foto: UPC DTH)

Hudba a móda mají hodně blízko k tanci. Patnáctiletá Tara si je toho dobře vědoma. Celé dětství prožité na australském venkově strávila sněním o tom, že se stane tanečnicí a nyní je opravdu přijata na Národní taneční akademii. Tady zjistí, kolik dřiny ji ještě čeká, a že k tomu, aby se na Taneční akademii udržela, potřebuje mnohem víc, než jen pilovat taneční pohyby... Sledujte Tařina dobrodružství na Megamaxu každý den od 16:30.

Skupina šprtů, kteří uvázli na opuštěném ostrově, se snaží o přežití. Jejich nejsilnější zbraní proti útokům ošklivých příšer, které se brání nezvaným hostům, jsou jejich mozky. Strhující dobrodružství Šprtů a příšer můžou diváci sledovat každý den na Megamaxu od 17:30.

Stanice Cartoon Network, která má za sebou dlouho historii a těší se mezinárodní popularitě, má divákům stále co nabídnout. Animovaný pořad Mezi námi medvědy sleduje osudy tří medvědů - Grizzlyho, Pandy a Leďáka - a jejich legrační pokusy o začlenění se do lidské společnosti v americkém San Franciscu. Nejnovější epizody seriálu budou k vidění od 27. května každý všední den v 15:55 a 19:25 na Cartoon Network.

Mezi námi medvědy (foto: UPC DTH)
▲ Mezi námi medvědy (foto: UPC DTH)

Pro ty, kteří mají raději trochu více napětí, je tu Bakugan: Battle Planet. Hlavními hrdiny seriálu je skupina dětí a jejich pes, kteří se spřátelí s rasou biomechanických stvoření. Musí se postarat o to, aby se jejich noví přátelé nedostali do nesprávných rukou. Jestli se jim to podaří, mohou diváci sledovat každý všední den od 20:30 na Cartoon Network.

Looney Tunes jsou zpět spolu s novými příběhy! Nové pořady navracejí zpět atmosféru nadčasové klasiky, která přináší zábavu pro celou rodinu. Kromě ikonických postaviček jako je králík Bugs Bunny nebo kačer Daffy představí i několik zcela nových. Lonely Tunes: Nové příběhy budou k vidění každý den od 17:05 na Boomerangu.

Reklama
Vybrané články