Online televizi NTV Plus využívá již 50 tisíc klientů

| redakce | tisk

Operátor ruské satelitní pay-tv platformy NTV Plus zaznamenal rekordní nárůst počtu abonentů své online služby. V prvním čtvrtletí roku 2019 se počet abonentů v porovnání se stejným obdobím roku 2018 zvýšil o 22% a nyní činí 50 tisíc.

Zvýšený zájem o online službu NTV Plus souvisí s radikální aktualizací aplikace poskytující video služby na internetu.

Online služby NTV Plus je možné využít bez satelitní antény. Postačuje stáhnout příslušnou aplikaci do chytrého telefonu nebo tabletu a zaplatit za sledování svých oblíbených programů nebo filmů na jakémkoliv místě, kde je dostupný internet. A zákazníci satelitní televize se mohou připojit ke službě "Online TV (Multiskrin)", která umožňuje sledovat televizní kanály v souladu s jejich "satelitním" předplatným na všech digitálních zařízeních. A více zákazníků využívá tuto službu - 26% klientů z celkového počtu abonentů online televize NTV Plus.

Aktuálně je na online službě NTV Plus k dispozici přes 200 televizních programů, které může divák sledovat na jakémkoliv mobilním zařízení s operačním systémem iOS nebo Android, na Apple TV a Android TV, na chytrých televizorech a webových stránkách ntvplus.tv.