Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Polská stanice TO! TV změní název na Gold TV

| redakce | tisk

Polský zábavní televizní kanál TO!TV má v budoucnu vysílat pod novým názvem Gold TV. Informoval o tom web press.pl. Majitel stanice, firma Michał Winnicki Entertainment, dospěl k závěru, že změny jsou potřeba s ohledem na nízkou sledovanost TO!TV v posledních měsících.

Od počátku října vysílá TO!TV pořady jako "Gold Music", "Top 80's & 90's", "Top 60's & 70's" s tzv. zlatými hity, zatímco původní disco a dance hudba se v programu objevuje ve výrazně menší míře.

Pod novým názvem Gold TV začne stanice vysílat poté, co získá souhlas od polského regulátora médií KRRiT (Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji).

Vedle TO!TV projde rebrandem další stanice z portfolia firmy Michał Winnicki Entertainment - TVR. Stanice se původně zaměřovala na zemědělce. Pod novým názvem bude stanice cílit na ženské publikum. "Jiný název, modernější a vysvětlující, co můžete na stanici očekávat, bude mít vliv na růst sledovanosti," uvedl pro press.pl Michał Winnicki.

Stanice TVR vysílá zakódovaně a to pouze v nabídce DTH služby Platforma Canal+, zatímco TO!TV je volně vysílaný ( FTA) kanál. Obě stanice jsou také v nabídkách polských kabelových sítí.

zdroj: satkurier.pl + press.pl

Reklama
Vybrané články