CryptoBox 800 UHD

DIGI TV spouští soutěž o VIP zájezd na fotbalovou Bundesligu

| redakce | tiskobrázek k článku: DIGI TV spouští soutěž o VIP zájezd na fotbalovou Bundesligu

Český televizní operátor DIGI TV si pro všechny fotbalové nadšence připravil předvánoční dárek. V soutěži „Zažij fotbal. Zažij Bundesligu.“ mohou fanoušci tipovat výsledky vybraných utkání nejvyšší německé fotbalové soutěže.

Tipující, kteří budou nejblíž skutečnému výsledku, vyhrají v jednotlivých kolech soutěže hodnotné dárkové předměty. Hlavní cenou je pak třídenní zájezd pro dvě osoby na zápas Bundesligy do Německa a setkání s fotbalovou legendou!

Fanoušci mohou do tipování zapojit na webových stránkách https://zazijfotbal.cz/ . Soutěž trvá od 28. listopadu do 21. prosince 2019 a tipují se zápasy celkem pěti bundesligových kol. V každém kole se pak tipuje výsledek vybraného zápasu, minuta, ve kterém padne poslední gól, a jeho střelec. Tři soutěžící s nejbližšími tipy vyhrají v každém kole jednu z hodnotných cen. Těšit se můžou na originální podepsané dresy, fanouškovské čepice, šály, fotbalové míče a další dárkové předměty.

To ale není všechno. Každý účastník soutěže navíc postupuje do závěrečného slosování o hlavní cenu, kterou je třídenní VIP zájezd pro dvě osoby na vybraný zápas německé Bundesligy. Vyhlášení výherce hlavní ceny proběhne do konce letošního roku, vybraný top zápas se pak odehraje v březnu 2020. Vylosovaný šťastlivec si bude moci užít kromě samotného utkání také prohlídku zákulisí a setká se s fotbalovou legendou, jejíž jméno zatím DIGI TV tají.

Bundesliga je nejvyšší německá fotbalová soutěž založená v roce 1986. Český poskytovatel satelitní a internetové televize DIGI TV získal loni práva na vysílání této soutěže nejméně do roku 2021.

zdroj: PR článek