CryptoBox 800 UHD

TivúSat se rozšiřuje o Museum 4K a MyZen 4K

| redakce | tisk

Do nabídky bezplatné italské satelitní platformy TivúSat byly zařazeny další dva programy v Ultra HD rozlišení ve formátu 4K. Zákazníci mohou nově přijímat stanice Museum 4K a MyZen 4K.

Oba programy jsou dostupné jen s novými moduly a kartami TivúSat Black, které poskytují vyšší zabezpečení kryptovaného obsahu. V příštích dnech dostanou oba programy LCN. Další 4K stanice plánuje TivúSat zařadit do své nabídky po Novém roce.

Na kartách TivúSat Black jsou nyní dostupné 3 programy navíc proti starším kartám TivúSat ORO (dva uvedené nové programy plus nedávno zařazený kanál 4K Universe).

Kanál Museum 4K je oknem do světa umění v nejširším pojetí. Stanice se věnuje amatérům a kulturním nadšencům. Věnuje se klasickému, modernímu i současnému umění, sochařství, designu, architektuře, street art, bodypainting či fotografování.

MyZen 4K je lifestylový kanál pro ženy produkovaný ženami. Stanice poskytuje praktické rady, inspiraci, zábavu a pomáhá jim k lepším životům. Stanice vysílá přes 40 původních a exkluzivních sérií. 45 procent vysílacího času tvoří pořady vlastní produkce, zbývajících 55% vyplňují akviziční tituly. V Ultra HD má provozovatel více než 100 hodin obsahu. Stanici provozuje francouzská Groupe SECOM. Vedle 4K feedu provozuje program MyZen i v HD rozlišení a to ve francouzské a mezinárodní verzi.

technické parametry - MyZen 4K:

• Eutelsat Hot Bird (13°E), freq. 12,539 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, CA Viaccess + Nagra MA

technické parametry - Museum 4K:

Eutelsat Hot Bird 13E (13°E), freq. 10,727 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, CA Nagra MA + Viaccess

zdroj: vl. info + franck