Quantcast

TCL rozšiřuje řadu televizí QLED

| redakce | tisk

Společnost TCL Electronics na veletrhu CES 2020 rozšířila svoji vlajkovou produktovou řadu televizorů X o nové modely s technologií QLED a představila také nové produkty spotřební elektroniky řady C. S novými produkty přináší společnost TCL svým zákazníkům po celém světě mnohem realističtější barvy i vylepšený obraz.

TCL QLED TV 8K X91
Nový přírůstek do vlajkové flotily značky TCL s označením X je nejnovější řada televizorů X91 s technologií QLED. Tato řada poskytuje prémiovou zábavu a zážitky a opírá se o průlomovou technologii zobrazování. Modely řady X91 budou v Evropě dostupné ve velikosti 75 palců a s rozlišením 8K.

Dále tyto televizory nabídnou technologii Quantum Dot a Dolby Vision® HDR. Technologie Local Dimming umožní precizní kontrolu zadního podsvícení a poskytne vylepšený kontrast i ultra živý obraz.

Televizory TCL QLED TV 8K X91 (foto: TCL)
▲ Televizory TCL QLED TV 8K X91 (foto: TCL)

Řada X91 obdržela certifikaci IMAX Enhanced® a nabízí tak uživatelům nejvyšší kvalitu domácí zábavy a novou úroveň obrazu i zvuku. Řada X91 přichází se špičkovým řešením audio signálu, využívá hardware značky Onkyo a technologii Dolby Atmos®. Úchvatný zvuk zajistí neobyčejný poslechový zážitek a zaplní celý pokoj v zcela pohlcujícím realistickém podání. Navíc je řada X91 vybavena vysouvací vestavěnou kamerou, která se aktivuje automaticky podle používané aplikace.

Řada X91 bude dostupná na evropském trhu od druhého čtvrtletí 2020.

TCL QLED TV C81 a C71
Televizory řady TCL C81 a C71 využívají přední technologii Quantum Dot a nabízejí optimalizovaný obrazový výkon, podporují formát Dolby Vison a poskytují výjimečný 4K HDR obraz s úžasným jasem, detaily, kontrastem a barvami. Díky zvukovému formátu Dolby Atmos® nabízejí také jedinečný zvukový zážitek, plný, hluboký a precizní. Řada C81 a C71 má také chytré funkce podporující TCL AI-IN, což je vlastní ekosystém umělé inteligence společnosti TCL. Nové televizory využívají nejnovější operační systém Android. Díky handsfree hlasovému ovládání může uživatel spolupracovat se svojí televizí a ovládat ji hlasem.

TCL QLED C81 a C71 budou dostupné na evropském trhu ve druhé čtvrtině roku 2020. C81 ve velikostech 75, 65 a 55 palců. C71 pak 65, 55 a 50 palců.

TCL dnes převzala navíc pomyslné vedení v inovacích u zobrazovacích panelů a odhalila svoji technologii Vidrian Mini-LED, nastupující generaci zobrazovací technologie a světově první Mini-LED řešení, které využívá skleněné substrátové panely.

zdroj: TCL

Reklama
Vybrané články