CryptoBox 800 UHD

Trikolor TV zdarma pro všechny

| redakce | tisk

Ruský operátor satelitní a internetové platformy Trikolor TV v době obtížné situace způsobené koronavirem COVID-19 nabízí obyvatelům Ruska, kteří nejsou jeho předplatiteli, bezplatný přístup k hlavním programovým balíčkům a filmům prostřednictvím online aplikace Trikolor Kono a TV a také i prostřednictvím satelitu.

Přístup lze získat na libovolných pět zařízení připojených k internetu. Akce platí od 19. března do 12. dubna 2020.

Chce-li zájemce sledovat satelitní televizi od Trikolor TV, potřebuje odpovídající přijímací zařízení, včetně modulu a dekódovací karty. Chce-li sledovat obsah z aplikace Trikolor Kino a TV, potřebuje mobil, Smart TV, TV Box nebo hybridní přijímač připojený na internet a provést autorizaci.

Trikolor TV zdarma pro všechny
▲ Trikolor TV zdarma pro všechny

Satelitní nabídka Trikolor TV nabízí přes 230 televizních programů z balíčku Edinyj. Přes 240 stanic nabízí vyšší balíček Edinyj Ultra HD, včetně 9 stanic v Ultra HD/4K rozlišení.

Diváci, kteří využijí akci, získají navíc přístup do online filmové knihovny Paramount Pictures a Central Partnership, přes 350 filmů ruských producentů Lenfilm a Mosfilm a také projekt Bolšoj Efir s živými sportovními přenosy, důležitými událostmi ve vesmírném průmyslu a kulturními akcemi, které jsou k dispozici v aplikaci Trikolor Kino a TV.

Začátkem týdne zavedla řada online služeb bezplatný přístup za různých podmínek.

Satelitní platforma Trikolor TV se pro evropskou část Ruska vysílá ze satelitů Eutelsat 36B a Express AMU1 na pozici 36°E. Pro předplatitele na Sibiři využívá satelit Express AT1 (56°E) a pro Dálný východ družici Express AT2 (140°E). Programová nabídka je kryptována systémem ADEC + DRE Crypt.

zdroj: satkurier.pl + cableman.ru