CryptoBox 800 UHD

O2 TV Sport přinese sérii MMA turnajů Oktagon Underground

| redakce | tisk

Stanice O2 TV Sport nabídne sérii sedmi turnajů organizace OKTAGON MMA, která přišla s unikátním projektem Oktagon Underground. K vidění budou velká jména československé scény, jako například legendární Tomáš Hron nebo bývalá zápasnice UFC Lucie Pudilová.

První turnaj odvysílá O2 TV Sport v neděli 17. května od 20.30 hodin.

Nový koncept Oktagon Underground nabídne bojovníky v pěti vypsaných vahách a pyramidovém systému s tím, že jedna váha je věnována ženským bojovnicím. Do každé pyramidy zasáhne osm bojovníků, čtyři z Česka a čtyři ze Slovenska. Finále bude vždy československé. Organizátoři mezi účastníky plánují rozdělit celkem 100 tisíc eur, přibližně 2 750 000 korun.

Oktagon Underground (foto: O2)
▲ Oktagon Underground (foto: O2)

Velkým tahákem bude Lucie Pudilová, jediná tuzemská zápasnice se zkušenostmi z nejprestižnější organizace UFC. Další atraktivní podívanou přinesou české legendy Tomáš Hron a Daniel Škvor, kteří budou bojovat ve váze do 100 kg.

Vůbec poprvé se pod křídly organizace Oktagon MMA představí persony jako Vasil Ducár, prototyp moderního bojovníka a špička světového boxu nebo Matěj Peňáz, aktivní zápasník největší kickboxerské organizace GLORY. Na slovenské straně do 90 kg je největším tahákem dobře známý Samuel Pirát Krištofič, vítěz reality show OKTAGON Výzva.