CryptoBox 800 UHD

Filmový oddych s FilmBoxem

| redakce | tisk

Klíčem k plnohodnotnému prožití léta je kvalitní oddych. FilmBox proto přináší i v srpnu a září množství prvotřídních filmových zážitků, při kterých nebude problém relaxovat a nabírat čerstvé síly na další letní dobrodružství.

Voda, sluníčko, výlety. Ověřená trojice, která je pro mnohé nevyhnutelná pro prožití plnohodnotného léta, dá kolikrát pořádně zabrat. Čtvrtým „elementem“ dokonalého léta tak může být prvotřídní filmová zábava zaručující oddych a pohodu na obrazovkách stanice FilmBox. Během srpna a září budou diváci moci načerpat nové síly při vybraných komediích a romantických kouscích české produkce.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (foto: SPI)
▲ Muzikál aneb Cesty ke štěstí (foto: SPI)

Tím správným filmovým doplňkem na léto jsou lehké komedie. Například úsměvné příhody kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer) s nádechem romantiky na malebné jižní Moravě ve filmu 2Bobule. Nebo český, tradičně ostřejší humor hraničící se satirou v kousku Ulovit Miliardáře v hlavní roli s Tomášem Matonohou, Ester Janečkovou či Jiřím Mádlem. Obě tato díla si budou diváci moci užít už v srpnu.

Někomu to může být málo. Sluneční paprsky mohou v nejedné divácké duši probudit žízeň po větší porci romantiky, poezie či hudby. Tu může začátkem září naplnit příběh studentů konzervatoře, kteří se v romantickém muzikálu Muzikál aneb Cesty ke štěstí snaží při přípravě představení přiblížit k dokonalosti. Vedle hvězd, jako je Jiří Korn či Josef Laufer, se v jedné z hlavních rolí blýskne i Vica Kerekes.

Autopohádky: Účetní a víla (foto: SPI)
▲ Autopohádky: Účetní a víla (foto: SPI)

Duši na to správné místo však mnohým přináší až plně obsazený gauč před obrazovkou. Celá rodina se může na začátku září pobavit vtipnými dialogy a skvělými hereckými výkony ve filmu O rodičích a dětech, který přinesl Davidu Novotnému ocenění Český lev. Nejmenší čeká v srpnu na FilmBoxu poutavý a autentický animovaný film Autopohádky. A co pro ty „nejmoudřejší“? Komedie Panic je nanic jistě pobaví nejednoho diváka v komplikovaném věku už koncem srpna.

2Bobule (foto: SPI)
▲ 2Bobule (foto: SPI)

A vytouženou tečkou za teplým letním dnem bývá pořádné zchlazení. Osvěžení přinesou filmové Vánoce v podání komedie Přijde letos Ježíšek? v druhé polovině září. Šarmantní šedesátník Josef (Josef Abrhám) žil v přesvědčení, že se do své domoviny už nevrátí. Po 30 letech strávených v Mexiku však opět zamíří do Prahy. Důvodem je Jezulátko a víra v zázrak pro jeho dceru. Jak však zjišťuje, nejen Jezulátko dokáže dělat zázraky.

Všechny zmiňované filmy budou hned po odvysílání na FilmBoxu k dispozici i přes aplikaci FilmBox Live. Diváci si tak budou moci užít oblíbené české kousky kdykoli a na jakékoli obrazovce.

zdroj: SPI