CryptoBox 800 UHD

Norské Jak se staví sen pokračuje druhou sérií

| redakce | tisk | názory

Nejúspěšnější severský lifestylový pořad se vrací na obrazovky Prima ZOOM. Do čela party lehce obměněných designérů a řemeslníků se opět postavil sympatický designér Halvor Bakke. Užijte si designově zajímavé i praktické proměny druhého bydlení - navíc na pozadí fascinující severské přírody.

Seriál s další řadou přidává i pár dílů navrch. Užijte si „Jak se staví sen“ v norském provedení na Prima ZOOM.

Prima ZOOM pokračuje ve stavění snů ve stylu norských chat:

Od 9. 8. ve 20.55 - Norské domy snů II

Norské domy snů II (8 dílů každou neděli večer a reprízy ve středu od 16.45)

Přichází druhá série norské verze pořadu Jak se staví sen à la chata, která je ve Skandinávii nesmírně populární. Norský originální název seriálu - Eventyrlig Oppusssing - se dá přeložit jako dobrodružné zlepšení domova. Tak se vydejte do severské divočiny a poznejte nejen tamní krásu přírody, ale i zajímavé tipy, jak vylepšit třeba i vaši chalupu.

Norské domy snů II (foto: TV3 - Vegard Breie / Prima)
▲ Norské domy snů II (foto: TV3 - Vegard Breie / Prima)

Norské domy snů se staly jedním z nejsledovanějších pořadů v Norsku, navíc s každou další novou sérií sledovanost vždy ještě rostla. Tento typ pořadů o proměnách bydlení boduje rovněž u českých diváků.

V nejúspěšnějším norském lifestylového pořadu se na vlastní oči přesvědčíte, že mít dům znamená mít hrad. Aspoň pokud jde o majitele norských domů snů. Sympatický tým designérů a řemeslníků se s láskyplnou péčí pouští do přestavby starých barabizen na domy, které jsou nejen krásné, ale i důmyslně funkční. A k tomu přidává hřejivou lásku z vlastního srdce. Sledujte další fascinující rekonstrukce na pozadí divoké severské přírody v atmosféře tradičního venkovského života.

Norské domy snů II (foto: TV3 / Prima)
▲ Norské domy snů II (foto: TV3 / Prima)

Halvor Bakke (narozen 30. října 1970) je norskou televizní osobností a expertem na interiérový design. Svou profesní kariéru zahájil jako stevard. Pracoval pro různé společnosti, například i jako redaktor v časopise. Založil a provozuje vlastní designérskou firmu a od roku 2004 vystupuje v různých televizních pořadech. Jeden z nich má v překladu opravdu zajímavý název „Norská nejošklivější místnost“. Halvor vyrostl ve venkovské oblasti na jihu Norska. Pochází z evangelické luteránské komunity, proto se těžko vyrovnával se svou homosexualitou. Ale rodiče stáli při něm. V letech 2006-2016 měl za manžela Ricarda Fagerströma. Nyní žije na malé farmě poblíž usedlosti, kde se narodil, asi 100 km od Osla.

zdroj: Prima

názory čtenářů