CryptoBox 800 UHD

3 nové programy v MTS TV

| redakce | tisk

Do všech hlavních tarifů ruské satelitní platformy MTS TV byly zařazeny tři nové regionální televizní kanály. Na platformě zahájily vysílání stanice Svoje TV, NNT - Naše nacionalnoje televiděnije a Ingušetija.

Kanál Svoje TV, plným názvem Svoje TV. Stavropolskoje televiděnije, byl založen v roce 2004 a vysílal ze Stavropou. Vysílání se zaměřuje na pokrytí života ve Stavropopu a na území Stavropolu.

NNT - Naše nacionalnoje televiděnije je soukromá televizní společnost vysílající v ruštině z města Machačkala. Programy jsou věnovány životu Dagestanu.

Stanice Ingušetija je regionální státní televizní kanál Ingušské republiky, který vysílá v ruštině a ingušštině z Magasu. Kanál odstartoval v srpnu 2013.

Všechny tři nové programy jsou dostupné v balíčcích Bazovyj, Bazovyj Plus, Razširennyj a Razširennyj Plus v rámci stávajícího předplatného. Ceny balíčků se nemění.

Satelitní služba MTS TV se vysílá ze satelitu ABS 2A (74,7°E) a nabízí základní, tématické a specializované programy. Celkově je v nabídce 239 programů, které jsou dostupné na celém územím Ruské federace s výjimkou Kamčatky a Čukotky.

technické parametry:

• ABS 2A (74,7°E), freq. 12,160 GHz, pol. V, SR 45000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, CA Irdeto + Verimatrix

zdroj: obob.tv