Quantcast

13E: Odstartovaly nové hudební TV. Provozovatel chystá další

| redakce | tisk

Dnes v 11 hodin zahájily vysílání nové hudební televize One Music Television a Zwei Music Television. Volně vysílaný signál obou programů může naladit divák na satelitním systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E.

Obě stanice spolu s Folx Music Television patří od 11. listopadu 2020 do mediální skupiny Folx Network. Její vizí je divákům přinášet kvalitní hudební kanály různých hudebních stylů s místními německými, rakouskými a švýcarskými interprety.

Folx Music Television vysílá lidovou hudbu. 90 procent vysílaného obsahu bylo vyrobeno interně společností Folx Network.

Logo One Music Television
▲ Logo One Music Television

One Music Television vysílá nejnovější německy zpívané a světově proslulé popové a rockové huty z 80. a 90. let minulého století a nového milénia.

Logo One Music Television
▲ Logo One Music Television

Zwei Music Television přináší šlágry a nové a známé hity. Denní playlisty jsou složeny z nejnovějších popových hitů a rovněž také z latinskoamerické hudby s nádechem raggaeton.

Programy na kanálech Folx Network se vysílají živě s moderátory.

Záběr z příjmu stanice One Music Television
▲ Záběr z příjmu stanice One Music Television

Hlavní kanál Folx Music Television je k dispozici na evropském satelitním systému Astra na pozici 19,2°E. Tento program spolu s novými kanály One Music Television a Zwei Music Television může divák přijímat z pozice 13°E.

Rodina kanálů Folx Network se ještě rozroste. Za měsíc a jeden den - 12.12.2020 - budou spuštěny další tři televizní kanály Adria Music Television, Folx Music Television Slovenija a One Music Television, které budou přizpůsobeny oblastem televizního vysílání. Tyto tři chystané programy budou šířeny ze satelitu Eutelsat 16A na pozici 16°E a určeny pro diváky ve Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, Severní Makedonii a Černé Hoře.

Přenos programů Folx Network zajišťuje společnost Folx Network, Prime Time Consulting GmbH z Německa.

technické parametry - Folx Music Television:

• Astra (19,2°E), freq. 12,148 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, FTA

technické parametry - Folx Music Television, One Music Television, Zwei Music Television:

• Eutelsat Hot Bird (13°E), freq. 11,075 GHz, pol. V, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA

Reklama
Vybrané články