CryptoBox 800 UHD

UPC: Nové maďarské a ruské stanice, start Šláger Premium HD

| redakce | tisk | názory

Do nabídky slovenského kabelového operátora UPC bylo zařazeno několik nových maďarských a ruských stanic. Přibyla také nová hudební stanice Šláger Premium HD.

Společnost UPC rozšířila svoje portfolio služeb o nový Maďarský Extra balíček. Do něj zařadila 10 maďarských programů: RTL Gold, RTL+, Sorozat+, Muzsika, Slager TV, Story4, SuperTV2, TVSéf, Fem3 a FILM+. Další dvě stanice - maďarské veřejnoprávní stanice M1 a M2 jsou součástí základního programového balíčku Klasik.

V rámci promo akce jsou až do konce tohoto měsíce všechny stanice z Maďarského Extra balíčku dostupné pro všechny zákazníky bez jakýchkoliv doplatků.

Nové stanice v UPC SK (foto: UPC)
▲ Nové stanice v UPC SK (foto: UPC)

Všechny nové stanice z Maďarského Extra balíčku najdou zákazníci na programových pozicích 470 až 479, resp. na frekvenci 426 a 586 MHz. Maďarský Extra balíček je součástí nabídky digitální kabelové televize za cenu 3,50 eur měsíčně při šestiměsíční vázanosti.

S přidáním Maďarského Extra balíčku se nabídka UPC rozšířila na celkových 61 stanic v maďarském jazyce.

Vedle maďarských programů nabízí UPC od začátku roku další tři stanice - hudební stanice Šláger Premium HD se stala součástí základního balíčku Klasik a diváci ji najdou i v nabídce mobilní televize Horizon Go a Horizon TV.

Do Ruského balíčku byly přidány dvě nové stanice - program o bydlení Bober a dětská stanice Carusel. Ruský balíček po tomto rozšíření nabízí již 11 stanic. Oba programy najdou zákazníci v nabídce digitální kabelové, mobilní a internetové televize.

názory čtenářů