Quantcast

iPrima.cz s exkluzivní online premiérou tureckého hitu

| redakce | tisk

Již od 1. února nabídne iPrima v exkluzivní premiéře turecký seriálový hit Bay Yanlis pod českým názvem Recept na lásku. Každý všední den tak divačky na stránce najdou jednu novou epizodu tohoto celosvětového hitu ke zhlédnutí zdarma.

Pro nedočkavé budou další díly seriálu, který v hlavní roli opět představí miláčka ženského publika Cana Yamana, dostupné v placené předpremiéře.

Recept na lásku je turecký romantický seriál, který navazuje na úspěchy Zasněné lásky a Příchutě lásky. Stejně jako v obou jmenovaných seriálech, i v novince ztvárnil hlavní roli opět Can Yaman, kterého si v průběhu posledních šesti let zamilovaly miliony divaček po celém světě. Po jeho boku se pak objeví Özge Gürelová, se kterou tvořil pár už v Příchuti lásky.

Seriál Recept na lásku (foto: FTV Prima)
▲ Seriál Recept na lásku (foto: FTV Prima)

Online premiéra seriálu nabídne postupně všech 48 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma, dostupná pro všechny registrované uživatele. Pro nedočkavé divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrimě, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednictvím HbbTV.

Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá.

Přehled dostupných dílů v prvních čtrnácti dnech vysílání:

DatumDíly zdarmaDíly v placené předpremiéře
1. února1. díl2. - 5. díl
2. února2. díl3. - 6. díl
3. února3. díl4. - 7. díl
4. února4. díl5. - 8. díl
5. února5. díl6. - 16. díl
8. února6. díl7. - 17. díl
9. února7. díl8. - 18. díl
10. února8. díl9. - 19. díl
11. února9. díl10. - 20. díl
12. února10. díl11. - 21. díl

V uplynulém roce zaznamenaly videoslužby na iPrima.cz rozkvět. iPrima měla rekordní návštěvnost, v průměru ji navštívily téměř 4 miliony reálných uživatelů, v prosinci to bylo dokonce 4 556 968 reálných uživatelů. Průměrně bylo na iPrima 46 323 820 video views za měsíc. Kromě Slunečné si lidé oblíbili tureckou telenovelu Zasněná láska, seriál Modrý kód, Prostřeno! a pořad Ano, šéfe!. V iPrima Videopůjčovně byly nejoblíbenějšími předpremiéry Slunečné, Sestřiček a Modrého kódu. Nejpůjčovanějším filmem byli Vlastníci, dále to byly dokument V síti a filmy Ženy v běhu, Přes prsty a Ženská na vrcholu.

Zdroj: NetMonitor - SPIR - Gemius, ATO - Nielsen Admosphere, PEM D, interní data, 2020

zdroj: Prima

Reklama
Vybrané články