CryptoBox 800 UHD

Slovak Telekom vylepšil Magio GO

| redakce | tisk | názory

Společnost Slovak Telekom přichází s vylepšenou službou internetové televize Magio GO, kterou je možné sledovat prostřednictvím moderních smart TV či mobilních zařízení s připojením na internet.

Magio GO je plnohodnotnou alternativou ke klasické IPTV či satelitní TV platformě od Telekomu.

Zákazníci operátora si mohou službu Magio GO přidat do skupiny Magenta 1 a čerpat tak další výhody a také kombinovat v rámci Chytrého balíčku s Magio Internetem a pevnou linkou. U firemních klientů v rámci "Chytrej biznis" v kombinaci s Biznis NETem nebo Biznis linkou.

Internetová služba Magio GO
▲ Internetová služba Magio GO

Novou službu Magio GO si budou moci zákazníci objednat od 25.2.2021 na webu operátora, telefonicky na čísle zákaznické linky nebo osobně návštěvou kteréhokoliv Telekom Centra.

Magio GO si mohou zákazníci objednat v několika verzích, které k základnímu balíku 40 TV programů nabízejí možnost sestavit si nabídku podle jednotlivých tématických balíčků či doobjednat si doplňkové balíčky programů jako například HBO. Celkem mohou zákazníci vylepšené Magio GO využívat až 140 televizních stanic.

Balíčky Magio GO (tabulka: Slovak Telekom)
▲ Balíčky Magio GO (tabulka: Slovak Telekom)

Magio GO M nabízí základní balíček 40 TV stanic a k tomu 3 tématické balíčky podle vlastního výběru a celkově poskytuje více než 60 TV stanic za 12,90 eur měsíčně.

Vyšší tarif Magio GO L obsahuje až 6 TV balíčků a celkově více než 95 TV programů za 17,90 eur měsíčně.

Nejvyšší verze Magio GO XL přináší více než 135 TV stanic, z toho až 63 v HD rozlišení za 22,90 eur měsíčně při 24 měsíční vázanosti.

Magio GO nabízí až 140 slovenských a zahraničních TV stanic, včetně exkluzivních sportovních stanic Digi Sport, dětskou Ťuki TV či dokumentární stanici BBC Earth a to i v HD rozlišení.

U více než 120 programů je k dispozici 7 denní TV archív a možností přehrání odvysílaných pořadů až sedm dní zpětně. Služba obsahuje i Videopůjčovnu s možností sledování filmů a seriálů různých žánrů domácí i světové produkce.

Na Magio GO jsou k dispozici i pokročilé funkce jako "Instant Watching" a "Continue watching". Služba je připravená i na sledování video obsahu v UHD.

Od tarifu Magio GO M je možné službu využívat na dvou zařízeních současně (například na smart TV a současně na televizoru) a to i na internetovém připojení od jiného poskytovatele. Zákazníci si mohou dokoupit třetí přístup za 2 eura měsíčně.

Za 2,99 eura měsíčně je možné si pronajmout Magio GO TV BOX, které umožňuje využívat službu Magio Televízia GO i na starších televizorech. Dále je možné službu využívat na mobilních zařízeních s iOS 11 a vyšší verzí a Android 7 a vyšší verzí, na smart televizorech Samsung s OS Tizen od roku výroby 2017 a smart TV a set top boxy s podporou Android TV 7 a vyšší verzí.

Pro hladký chod Magio GO se doporučuje internet o rychlosti alespoň 6 Mbps na jedno zařízení.

názory čtenářů