Česká televize dál posiluje svůj informační servis
| redakce | tiskŽivé přenosy z tiskových konferencí vlády tlumočené do znakového jazyka, celodenní zpravodajský servis ČT24, večerní speciály i webové zpravodajství. Nově k informačnímu servisu o aktuální pandemické situaci přibydou krátké pořady, shrnující platná vládní opatření.
Poprvé se ve vysílání Jedničky České televize objeví infoservis Epicentrum dnes, a to bezprostředně po sportovní relaci Branky, body, vteřiny.
Krátké vysvětlující pořady vyráběné na denní bázi mají za cíl přehledně a stručně informovat diváky o aktuálně platných vládních opatřeních a nařízeních. Odpoví také na otázky, které si v současné době lidé kladou. Infoservis Epicentrum bude vysílat nejen Jednička České televize, ale po dopoledních zprávách i program ČT3 a v průběhu dne zpravodajská ČT24.
zdroj: ČT
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová V
20:00 Tajná nacistická věda: Zkáza z oblaků (4/8)
20:20 Bratři a sestry (35)
20:15 Polabí (42)
20:10 Ducháček to zařídí
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Rosamunde Pilcherová: O čaji a láske
20:10 Moja diagnóza
20:30 Dunaj, k vašim službám XIII. (6)
20:20 Okres na severu (11)