CryptoBox 800 UHD

Auto Motor Sport TV s cloudovými službami od SES

| redakce | tisk | názory

Německá společnost Motor Press TV GmbH, dceřiná společnost Motor Presse Stuttgart, provozovatel známého placeného motoristického kanálu Auto Motor Sport TV, oznámila, že rozšířila své dlouhodobé partnerství se satelitním operátorem SES (Astra) přechodem na cloudové video služby.

Společnost Motor Presse TV začne využívat komplexní cloudové video služby SES, včetně nového řešení Cloud Playout, ke správě a distribuci svých dvou kanálů do Německa a Norska - "Auto Motor & Sport TV" a jejího norského protějšku "Auto, Motor og Sport TV".

SES cloud playout (foto: SES)
▲ SES cloud playout (foto: SES)

Přechod Motor Presse TV ke cloudovým službám umožňuje provozovateli zefektivnit jeho provoz a poskytovat divákům nejlepší zážitek ze sledování.

Náš obsah se musí dostat k našim partnerům na platformě - a tedy k našim divákům a uživatelům - spolehlivě, flexibilně a s nejvyšší kvalitou sledování. To platí pro náš lineární televizní kanál, ale také pro náš obsah Video on Demand, který zaznamenává dramatický růst své spotřeby. Přechodem na cloudové video služby snížíme naše náklady a zároveň zefektivníme provoz a optimalizujeme zážitek ze sledování. Těšíme se na toto úspěšné rozšíření cloudu v našem partnerství se společností SES,“ uvedla Silke Marx, ředitelka společnosti Motor Presse TV.

názory čtenářů