Vietnam chce mít v roce 2008 vlastní telekomunikační satelit
| redakce | tiskVietnam chce provozovat vlastní satelit pro přenos televizních a rozhlasových programů a datových služeb. V únoru bude vypsána zakázka na výrobu a vynesení satelitu Vinasat. Potvrdila to ve středu v Hanoji mluvčí státního telekomunikačního operátora VNPT. Bližší informace zatím nebyly zveřejněny. List Tuoi Tre informoval, že do satelitu bude zainvestováno 183 USD. Družice má mít 20 transpondérů.
Vietnam doposud využívá transpondérovou kapacitu pro přenos státní televize VTV na thajském, indonéském a ruském satelitu.
zdroj: S+K
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)