Radiokomunikace vysílaly neoprávněně
| redakce | tiskRada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém prvním letošním zasedání udělila pokutu společnosti Radiokomunikace za vysílání bez oprávnění podle zákona č. 231/2001 Sb. nebo podle zvláštního zákona. Pokuta byla stanovena ve výši 20 tisíc Kč.
Pokutu získaly Radiokomunikace za zkušební vysílání ve standardu T-DAB v období výročního shromáždění asosiace World DAB Fóra v Praze od 1. do 30.listopadu 2005 ze stanovišť Praha - město a Praha - Strahov.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa