CryptoBox 800 UHD

SledovaniTV jako dárek k Android TV a soudbarům TCL

| redakce | tisk | názory

Společnost TCL Electronics připravila pro své zákazníky na českém a slovenském trhu prodejní akci. V rámci ní dostanou OTT službu SledovaniTV jako dárek ke všem zakoupeným modelům televizorů TCL Android TV, Thomson Android TV a soundbarům TCL.

Akce platí od 8.6. do 31. 12. 2021.

SledovaniTV nabízí pro všechny majitele nově zakoupených televizorů TCL Android TV přístup k prémiovému obsahu, který zahrnuje 85 televizních kanálů, 66 rádií, HBO, HBO2, HBO3 včetně filmotéky HBO GO, 13 kanálů ze skupiny FilmBox, Sport1 i Sport2. Celkem tedy 103 TV kanálů a 2 filmotéky.

Ke každé Android TV TCL služba SledovaniTV na 6 měsíců (foto: SledovaniTV/TCL)
▲ Ke každé Android TV TCL služba SledovaniTV na 6 měsíců (foto: SledovaniTV/TCL)

Mezi benefity SledovaniTV patří FullHD a 4K kvalita vysílání, přehrávání vysílaných programů až 7 dní zpětně a uložení až 25 hodin v cloudu. SledovaniTV je lze používat souběžně na 2 televizorech a 2 mobilních zařízeních. SledovaniTV je navíc dostupné kdekoli v EU.

Aktivace SledovaniTV je jednoduchá. Stačí se zaregistrovat a zadat sériové číslo zakoupeného modelu televizoru nebo soundbaru na webu www.sledovanitv.cz/tcl a následně stáhnout v Obchodě Play aplikaci SledovaniTV. Registraci je nutné provést do 30 dnů od zakoupení televizoru nebo soundbaru TCL nebo Thomson.

Ke každé Android TV TCL služba SledovaniTV na 6 měsíců (foto: SledovaniTV/TCL)
▲ Ke každé Android TV TCL služba SledovaniTV na 6 měsíců (foto: SledovaniTV/TCL)

Dárek SledovaniTV má hodnotu 1880 Kč a je zdarma dle typu balíčku až po dobu 6 měsíců. Akce obsahuje balíček Základ na 6 měsíců; balíček Filmbox na 3 měsíce, balíček HBO, Sport1 a Sport2 na 1 měsíc.

názory čtenářů