Quantcast

Milan Cimirot nastupuje jako šéf výroby do TV Nova

| redakce | tisk

Od 1. září 2021 nastupuje na pozici ředitele výroby TV Nova Milan Cimirot. Prostředí TV Nova zná velmi dobře z předchozího působení, od roku 1994 do roku 2010 zde pracoval na různých pozicích, naposledy jako výkonný ředitel.

Jeho nástup je dalším krokem k naplnění strategie významného navýšení objemu lokálního obsahu pro televizi i pro Voyo. Milan Cimirot doplní tandem Monika Hasmanová (ředitelka výroby TV Nova pro hranou tvorbu) a Sebastian Wimmer (ředitel výroby TV Nova a TV Markíza pro reality&entertainment).

Mimo jiné bude velmi úzce spolupracovat s Michalem Reitlerem, který nastupuje v listopadu do TV Nova na pozici ředitele vývoje obsahu.

Televize Nova vždy udávala trendy televizního trhu, na tom se za celé roky nic nezměnilo. Nova je pořád o krok napřed a nastoupila cestu rychlé digitální transformace. Jsem rád, že budu její součástí a těším se na spolupráci při tvorbě kvalitního a jedinečného obsahu, který divákům nabízí na všech svých distribučních platformách,“ dodává Milan Cimirot.

Reklama
Vybrané články