CryptoBox 800 UHD

Další řada seriálu Nebe s.r.o. již zítra na HBO GO

| redakce | tisk

Seriál Nebe s.r.o.: Divoký západ bude k vidění na HBO GO od 14. července. Tentokrát se hrdinové vysoce hodnocené komediální antologie Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni a Jon Bass ocitnou na americkém Divokém západě.

Děj nejnovější řady seriálu Nebe s.r.o. s podtitulem Divoký západ se odehrává v roce 1844. Maloměstský reverend plný ideálů (Radcliffe) spojí síly s hledaným zločincem (Buscemi) a neohroženou Prudence (Viswanathan), aby doprovodili povozy směřující na západ do Oregonu napříč americkou divočinou, která podobně jako dnes skýtá nejen naději, ale i mnoho nástrah.

Nebe s.r.o.: Divoký západ (foto: HBO)
▲ Nebe s.r.o.: Divoký západ (foto: HBO)

Pod nejnovější řadou seriálu budou jako spoluautoři podepsáni Dan Mirk a Robert Padnick. „Nebe s.r.o. je skvělým příkladem odpočinkového seriálu sršícího humorem a jsme skutečně hrdí na to, že jej můžeme nabídnout divákům právě my,“ říkají Sam Linsky a Adrienne O‘Riain, kteří společně vedou oddělení původní tvorby pro TBS, TNT a truTV. „Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat naše neuvěřitelně energické herce a talentované vypravěče, jak vtipně přepisují dějiny 19. století.“

Mít možnost v každé řadě odvyprávět zcela nový příběh prostřednictvím těchto nesmírně talentovaných herců je splněný sen,“ říkají Dan Mirk s Robertem Padnickem. „Máme velkou radost, že nás společnost TBS, která spadá pod skupinu WarnerMedia, pověřila vedením tohoto jedinečného a výjimečného pořadu.“

Autorem předlohy pro seriál Nebe s.r.o. je Simon Rich. Producenty jsou Lorne Michaels, Andrew Singer a Katy Jenson ze společnosti Broadway Video, kterou založil Lorne Michaels. Tým producentů dále doplňují Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Dan Mirk a Robert Padnick.

zdroj: HBO