Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Somos, XTRM a Sol Música vstupují do Movistar+

| redakce | tisk

Španělská televizní společnost AMC Networks International Southern Europe se sídlem v Madridu přidá své televizní kanály Somos, XTRM a Sol Música do nabídky satelitní pay-tv platformy Movistar+.

Zařazení těchto stanic se očekává ve čtvrtek 14. října 2021. Movistar+ poskytuje služby DTH ze satelitů Astra na pozici 19,2°E.

Platforma Movistar+ (foto: Movistar)
▲ Platforma Movistar+ (foto: Movistar)

Zákazníci Movistar+ tak budou mít ve Španělsku k dispozici již 14 tematických kanálů místní divize AMCNISE. Nejlepší španělskou kinematografii představuje kanál Somos, zatímco na XTRM si přijdou na své milovníci akčních filmů a seriálů. Sol Música zase nabízí živé koncerty, nejnovější hudební trendy ve Španělsku a další obsah.

Somos je typickou destinací španělského filmového průmyslu, pečlivým výběrem klasických filmů a speciálním obsahem, který oslavuje domorodou kinematografii, jako jsou série Carmen Sevilla v říjnu a Concha Velasco v listopadu.

Kanál XTRM zase nabízí nejlepší tituly v žánrech akčních filmů, thrillerů a sci-fi, jako je Sicario Denise Villeneuva a Reservoir Dogs Quentina Tarantina, a také mezinárodně úspěšné seriály, jako je Narcos a Rocco Schiavone.

Sol Música propaguje španělskou hudbu vysíláním nejlepších živých koncertů národních umělců a skupin. Nabízí také další formáty vlastní produkce, které se točí kolem různých tematických sekcí (sex, fitness a relaxace).

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články