Quantcast

Discovery nabídne inaugurační UCI Track Champions League

| redakce | tisk

Dráhové cyklisty čeká velká premiéra. Už v sobotu 6. listopadu odstartuje úvodním závodem na Mallorce pětidílný seriál UCI Track Champions League, v jehož rámci se představí 72 nejlepších dráhových cyklistů na světě. A vy můžete být u toho.

Společnost Discovery totiž nabídne tento vzrušující zážitek nejen na obrazovkách Eurosportu, ale také Eurosport Playeru a GCN+.

První z pěti kol UCI Track Champions League začíná tento víkend na Mallorce ve Španělsku (foto: Discovery)
▲ První z pěti kol UCI Track Champions League začíná tento víkend na Mallorce ve Španělsku (foto: Discovery)

V UCI Track Champions League se na dráze v pěti kolech ve čtyřech zemích utkají ti nejlepší v dosud nevídané podobě. Mužská i ženská liga budou rozděleny na dvě části, čímž vzniknou šampionáty ve sprintu a vytrvalosti. Představí se v nich nejrychlejší jezdci na světě, mj. Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland, Maximilian Levy, Katie Archibaldová a Lea Friedrichová.

Discovery nebude seriál pokrývat pouze živými přenosy z velodromů, ale také v týdenním pořadu Eurosportu The Cycling Show, v němž představí nadcházející závody a ohlédnutí za tím nejlepším z dráhových akcí. Eurosport.com nabídne nejnovější zprávy a pohledy na tento nový vzrušující koncept. Další analýzy zajistí Discovery prostřednictvím specializované cyklistické platformy Global Cycling Network. Discovery tak nabídne fanouškům komplexní 360stupňový pohled na UCI Track Champions League, neunikne jim žádný z klíčových příběhů každého kola seriálu.

UCI Track Champions League budou na Eurosportu v ČR komentovat Štěpán Straka, Martin Hačecký a Josef Kratina.

Program UCI Track Champions League:

6. listopadu
Mallorca / Velodrom Illes Balears

27. listopadu
Panevežys / Cido Arena

3. prosince
Londýn / Lee Valley VeloPark

4. prosince
Londýn / Lee Valley VeloPark

11. prosince
Tel Aviv / Sylvan Adams National Velodrome

zdroj: Discovery

Reklama
Vybrané články