ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Novinky u SledovaniTV: Archív u RTVS 30 dní, Love Nature ve 4K

| redakce | tisk | názory

Další novinky připravil pro své zákazníky operátor OTT platformy SledovaniTV. U programů slovenského veřejnoprávního vysílatele RTVS (Jednotka, Dvojka a Trojka) rozšířil televizní archív ze sedmi na 30 dnů.

Po této změně je 30 denní zpětné shlédnutí dostupné celkem u osmi televizních programů - ČT (ČT1, ČT2, ČT3, ČT art, ČT:D) a nově stanic RTVS, konkrétně v CZ balíčcích Startovací, Rodinný, Maximální (všechny B2B), Základ, Standard, Premium (všechny OTT), v SK balíčcích Štartovací, Rodinný, Maximalný, Maximalný VIP (všechny B2B), Základný, Štandardný, Prémiový (všechny OTT).

U dvou kanálů došlo k navýšení kvality. Kanál Stingray iConcerts si za pouhý měsíc od jeho přidání do nabídky SledovaniTV vybudoval dostatečnou fanouškovskou základnu, byla mu proto zvednuta kvalita z SD na 720p.

Příjem služby SledovaniTV (foto: SledovaniTV)
▲ Příjem služby SledovaniTV (foto: SledovaniTV)

Kanál Love Nature je nově dostupný v ultra vysokém rozlišení 4K. Dosud byl k dispozici pouze ve Full HD kvalitě. Celkově tak nyní SledovaniTV nabízí 10 kanálů v rozlišení 4K - 3 TV kanály (Extasy 4K, Love Nature, Nasa UHD) a 7 kanálů odpočinkových (Galerie zvířat, Kočičí kavárna, Korálová zahrada, Mumlavské vodopády, Noční Praha, Ošetřování mláďat, Pláž).

Kanál Love Nature je Česku i na Slovensku nově součástí balíčků Standard (Štandardný) a Premium (Prémiový), uživatelé se Základním balíčkem si musí dokoupit buď balíček Mých 7 nebo Dokumentární.

Novinkou v programové nabídce SledovaniTV je také svitavská televizní stanice CMS:TV, která byla přidána do všech balíčků.

Polední novinkou je změna v kanálech brněnské zoo. Hnědí medvědi se uložili k zimnímu spánku, proto v nejbližší době dojde k nahrazení streamu z jejich výběhu za stream z výběhu lvů konžských.

názory čtenářů