ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Itálie: Paramount Network a Spike ukončí vysílání

| redakce | tisk

Během tohoto měsíce - pravděpodobně již 16.1.2022 - skončí na italském trhu dva tématické programy skupiny ViacomCBS - Paramount Network a Spike. Obě stanice jsou dostupné také zákazníkům bezplatné platformy TivúSat na satelitním systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E.

Důvodem ukončení stanice je dlouhodobě velmi nízká sledovanost. Navíc v případě programu Paramount Network může být dalším důvodem uzavření stanice i další záměry provozovatele. Značku Paramount totiž hodlá používat pro svoji chystanou streamovací platformu Paramount+, která by měla odstartovat během tohoto roku.

Obě stanice provozuje společnost ViacomCBS a na italském trhu bude nadále pokračovat s volnými programy VH1 a Super! a také s placenými kanály MTV a Nickelodeon prostřednictvím pay-tv platformy Sky Italia.

Obsah z programů Paramount Network a Spike bude poté dostupný pře nové streamovací platformy Pluto TV (zdarma) a Paramount+ (Sky).

Paramount Network a Spike se vysílají také prostřednictvím pozemních vysílačů a o uvolněné programové pozice má zájem mediální skupina Mediaset, která by zde chtěla spustit další dva lineární kanály.

zdroj: Davidemaggio.it + franck

Reklama
Vybrané články