ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

TV Nova na jaře: Seriály Chlap a Šéfka, pokračování úspěšných projektů

| redakce | tisk

Televize Nova připravila jarní programové schéma plné nejen tradičních titulů, ale také celou řadu skvělých novinek. Diváci se tak mohou těšit na premiérové díly nejoblíbenějších seriálů Ulice a Specialisté, ale na obrazovkách v tomto období objeví i očekávané pokračování seriálu Dáma a Král.

Zábavu pro celou rodinu pak obstará nová řada Tvoje tvář má známý hlas. Představí se ale i úplné novinky, a to například nový krimi seriál Šéfka, v hlavní roli s Kateřinou Winterovou, nebo seriál Chlap, příběh lékaře s amnézií na základě skutečných událostí.

Seriál Chlap (foto: TV Nova)
▲ Seriál Chlap (foto: TV Nova)

Každý všední podvečer se mohou diváci těšit na vědomostní soutěž Na lovu, kde má moderátor Ondřej Sokol připravené pro soutěžící zapeklité otázky. Následuje v dalším slotu již tradičně seriál Ulice, ve kterém se znovu můžete setkat s oblíbenými postavami a rodinami. Jaro se v Ulici ponese ve znamení silných příběhů, jejichž mottem je odhodlání nepoddat se osudu, který rozdal ne právě nejlepší karty.

Pondělní večery budou patřit premiérovým dílům krimiseriálu Specialisté. Tým kriminalistů pod vedením majora Strouhala se bude muset každý týden popasovat se zločiny v kulisách Prahy. V jarní sezóně se diváci mohou v jednotlivých dílech těšit třeba na herce Igora Bareše, Adama Krause, Sašu Rašilova či Jana Révaie jako nového přítele kapitánky Jany Šafářové.

Seriál Šéfka (foto: TV Nova)
▲ Seriál Šéfka (foto: TV Nova)

Nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, ve které proti sobě stojí dva týmy Mao a Azua, ovládla televizní obrazovky v úterý a v pátek večer. Kdo překoná nejen těžké překážky, ale i sám sebe a odnese si výhru 2,5 milionu?

Doku-reality dominují středečním večerům, kdy se diváci mohou těšit na příběhy z českých domácností ve Výměně manželek a na novopečené rodiče a jejich cestu k rodičovství v Malých láskách.

Momentálně čtvrteční hlavní vysílací čas patří novému krimiseriálu Odznak Vysočina, ve kterém není nouze o záhady v krásném prostředí Vysočiny. Během osmi dílů jsou zároveň rozplétány i soukromé životy hlavních postav.

Následovat bude nový seriál Chlap, ve kterém úspěšný doktor Ondřej Frank (Tomáš Maštalír) následkem zranění ztratí část paměti. Seriál inspirovaný skutečným příběhem ukazuje nejen jeho úpornou snahu o pochopení nové reality a sama sebe, ale i dávku pochopení od svého nejbližšího okolí, které je úplně jiné, než jaké si jej pamatuje.

Ve druhém slotu bude vysíláno dlouho očekávané pokračování seriálu Dáma a Král, v hlavní roli s Terezou Hofovou a Matějem Hádkem. Ovšem kromě napínavých detektivních zápletek se diváci mohou těšit na mnohem víc.

Novinky završí v sobotu ve 20:20 krimiseriál Šéfka, v hlavní roli s Kateřinou Winterovou, který není jen o vyšetřování zločinů, ale i o silných osobních příbězích hlavních postav. Seriál má deset dílů.

V neděli večer se pobaví celá rodina u úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas se svými propracovanými proměnami, zkušenou porotou, vždy vtipnými moderátory, a hlavně slavnými osobnostmi, které se svými výkony pokusí vyhrát peníze na vybrané dobročinné projekty.

Seriál Mimořádné intelektové nadání (foto: TV Nova)
▲ Seriál Mimořádné intelektové nadání (foto: TV Nova)

A to ještě není všechno, TV Nova začala natáčet nový kriminální seriál Mimořádné intelektové nadání s Tatianou Dykovou v hlavní roli. Marta je pronikavě inteligentní uklízečka, která přes svůj disrespekt k uniformám se stane součástí vyšetřovacího týmu jako konzultantka a spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) rozplétá komplikované případy vražd. Výměnou za to si však vyžádá pomoc policie.

Pracovní nabídky Profesia.cz

• 18.05.2022 - Projekťák - možnost part-time/stáž(45-55.000 kč) (Brno, Česko)
• 18.05.2022 - Top ! Přijmeme seřizovače - Olomouc! Nábor z celé ČR - ubytování zajistíme! (Olomouc, Česko)
• 18.05.2022 - Tester (Ref. č.: 1591178494) (Modřany, Praha, Česká republika)
• 18.05.2022 - Project manager (Ref. č.: A7001) (Plzeň, Plzeň, Česká republika)
• 18.05.2022 - Program manager (Ref. No.: A7003) (Plzeň, Plzeň, Česká republika)
• 18.05.2022 - Operátor/ka výroby (Ref. č.: A6547) (Prachatice, Prachatice, Česká republika)
• 18.05.2022 - Obsluha výrobní linky (Ref. č.: A6120) (Jindřichův Hradec/Hamr, Okres Jindřichův Hradec, Česká republika)
• 18.05.2022 - Servisní technik (Ref. č.: A6513) (Stříbro, Stříbro, Česká republika)
• 18.05.2022 - Obsluha extruderových linek - výroba plastových desek - Tábor (Ref. č.: A7019) (Tábor, Tábor, Česká republika)
• 18.05.2022 - Mechanik/mechanička - Jindřichův Hradec (Ref. č.: A6853) (Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Česká republika)
• 18.05.2022 - Mechanik kolejových vozidel v Přerově (Ref. č.: A6963) (Přerov, Přerov, Česká republika)
• 18.05.2022 - IT support (Ref. č.: A6976) (Plzeň, Plzeň, Česká republika)
• 18.05.2022 - Montážní pracovník jen na ráno za 31 000,-Kč/měsíc (Ref. č.: A7002) (Třebíč, Třebíč, Česká republika)
• 18.05.2022 - IT podpora pouze z domu za 40 - 60 tis./měsíčně (Ref. č.: A7015) (celá ČR, Teplice, Česká republika)
• 18.05.2022 - Technik NDT (Ref. č.: A7065) (Plzeň, Plzeň, Česká republika)