Quantcast

Prima se nedohodla s O2 TV. Vypne ji programy

| redakce | tisk

Skupina Prima se nedohodla na nových podmínkách spolupráce se společností O2 Czech Republic. Nejpozději 1. března 2022 tak tomuto operátorovi přestane distribuovat vysílání svých osmi kanálů (Prima, CNN Prima NEWS, Prima COOL, Prima MAX, Prima KRIMI, Prima LOVE, Prima ZOOM a Prima STAR).

Uživatelé služby O2 TV tak od tohoto data nenaladí žádný ze svých oblíbených primáckých pořadů.

Sídlo FTV Prima (foto: FTV Prima)
▲ Sídlo FTV Prima (foto: FTV Prima)

Bohužel ani přes veškerou naši snahu se nám nepodařilo domluvit se na nových podmínkách spolupráce se společností O2 Czech Republic. Vzhledem k tomu, že společnost O2 Czech Republic nadále nabízí svým klientům kanály televize Prima, aniž by s námi měla uzavřený platný kontrakt, rozhodli jsme se, že nejpozději 1. března ukončíme této společnosti distribuci svých kanálů,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima, a dodává: „Uživatelé služby O2 TV mohou své oblíbené pořady, jako je například Slunečná, ZOO, 1. MISE či Prostřeno!, sledovat prostřednictvím jiných operátorů, placených služeb či si naladit naše programy prostřednictvím DVB-T2.“

Podrobný návod, jak naladit televizi Prima a nepřijít tak o své oblíbené pořady, mohou diváci najít na webu www.iprima.cz/jaknaladit nebo se jej dozví na infolince 490 522 533.

Reklama
Vybrané články