Quantcast

Jaro na tematických tv Novy: Poldark, královská romance i oscarový Joker

| redakce | tisk

Výběr premiérových oscarových velkofilmů na Nova Cinema, akční reality shows na Nova Action, romantické komedie a seriály na Nova Lady, kultovní sitkomy na Nova FUN a to nejlepší z „rodinného stříbra“ na Nova Gold.

Skupina Nova představuje programovou nabídku na svých tematických stanicích.

Na stanici Nova Cinema se i v nadcházející sezoně mohou diváci těšit na ty nejlepší světové megafilmy a premiéry oscarových filmových hitů, jako jsou třeba Joker, První člověk, Yesterday, ale i filmové lahůdky, které zaznamenaly velký divácký ohlas, mimo jiné například La la land, 7 životů, Coco, Zootropolis: Město zvířat, Dokonalá loupež, Upgrade nebo Východní přísliby.

V rámci stanice Nova Action si přijdou na své diváci, kteří vyhledávají napětí a dobrodružné příběhy. Kromě populárních akčních filmů a premiérových řad seriálů jako Námořní vyšetřovací služba na diváky čekají premiéry oblíbených reality shows, např. Spartan: Ultimate Team Challenge, Souboj Titánů, Mistři renovací, Válka stěhováků, Dannyho auťáky, Bratři v dieselu, Strážci hranic: Austrálie a další.

Také nejnovější tematická stanice skupiny Nova Lady servíruje celou řadu novinek. Diváci Nova Lady se mohou těšit na oblíbené zahraniční seriály, jako je Pan Selfridge nebo na premiérové Poldark, Nemocnice Chicago Med, Saving Hope a Vyměněné osudy. Chybět nebudou ani filmové novinky, např. krimi Záhady pro začátečníky, Julia Durant, thrillery Žena nad propastí, Manželka v utajení, romantické filmy Dům na pláži, Láska s vůní oregana, Valentýnská růže nebo Harry & Meghan: Královská romance - televizní film z roku 2018 o setkání a námluvách prince Harryho a Meghan Markle. Na své si přijdou i fanoušci reality show Život na jachtě a Vítejte doma nebo seriálových stálic TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, jejichž reprízy také patří do programové nabídky stanice Nova Lady.

Televizní stanice Nova Fun i v další sezoně pokračuje v nabídce seriálů komediálního žánru, které se staly fenoménem. Nebudou zde chybět nejoblíbenější sitkomy jako Přátelé, Teorie velkého třesku, Dva a půl chlapa a 2 $ocky, populární animáky pro dospělé Griffinovi, Americký táta či Bobovy Burgery nebo premiérový sitcom Bob Hearts Abishola.

Největší nabídku oblíbených krimiseriálů, jako jsou Myšlenky zločince, Odložené případy, Můj přítel Monk, Mentalista, Beze stopy, Námořní vyšetřovací služba, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Kriminálka Las Vegas nebo Kriminálka Miami, a odpoledních oblíbených soutěží a reality show ze zlatého fondu TV Nova Chcete být milionářem?, Co na to Češi? nebo MasterChef Česko najdou diváci na tematické stanici Nova Gold.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články