Quantcast

Euro Trio Channel odstartoval FTA na 46E

| redakce | tisk

Na satelitu Azerspace 1 (46°E) zahájila volné ( FTA) vysílání televizní stanice Euro Trio Channel. Nový televizní kanál má mezinárodní charakter - je určen divákům v 66 zemích světa.

Webové stránky jsou vytvořeny v angličtině, turečtině, němčině, francouzštině, arabštině a italštině a samotný kanál vysílá v angličtině.

Satelitní distribuci zajišťuje operátor multiplexu Vector A.G. na kmitočtu 11,095 GHz s horizontální polarizací. Transpondér pracuje v evropském svazku, což znamená, že příjem je možný s parabolami - s ohledem na parametry multiplexu - o průměru cca 120 cm. Program se vysílá ve video kodeku MPEG-2 a standardním rozlišení SD.

Euro Trio Channel (foto: Euro Trio Channel)
▲ Euro Trio Channel (foto: Euro Trio Channel)

Euro Trio Channel představuje aspekty lidského života ve všech formách činnosti - od zdraví po sport, od zpráv po magazíny, od techniky po vědu, od módy po ekonomiku, od dokumentů po hudbu, od nejkrásnějších filmů po kreslené filmy. V době informací a technologií se kanál snaží přilákat dnešní diváky k tomu, aby byli neustále aktivní, aby se zapojovali a mobilizovali a aby lidé relaxovali, přemýšleli a hráli si.

technické parametry - Euro Trio Channel:

• Azerspace 1 (46°E), freq. 11,095 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, MPEG-2/SD, FTA

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články