Quantcast

13E: Místo fotbalu aktuální zprávy z Ukrajiny

| redakce | tisk

Rusko dnes zahájilo útok na Ukrajinu. Této aktuální události se věnují zpravodajské televize - včetně ČT24, CNN Prima News či TA3. Program mění i přední komerční televize TV Nova a TV Markíza, které zařazují mimořádné zpravodajství i aktuální informace.

Aktuální informace přímo od zdroje mohou sledovat i satelitní diváci. Prémiové fotbalové kanály Football 1/2/3 přerušily své vysílání a místo sportovního obsahu vysílají aktuální zpravodajství z Ukrajiny.

Football 1 HD - záběr z příjmu z mimořádného vysílání
▲ Football 1 HD - záběr z příjmu z mimořádného vysílání

Stanice Football 1/2/3 jsou součástí ukrajinské pay-tv platformy Xtra TV na satelitním systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E. S ohledem na vážnou situaci v zemi jsou všechny tři programy šířeny volně ( FTA) a jsou tedy dostupné všem divákům, kteří mohou přijímat signály z pozice 13°E.

Programy Football 1/2/3 jsou obvykle šířeny v kódu Verimatrix, nyní jsou šířeny nekódovaně. Vysílání je poskytováno v MPEG-4 v HD rozlišení.

Football 1 HD - záběr z příjmu z mimořádného vysílání
▲ Football 1 HD - záběr z příjmu z mimořádného vysílání

Aktuální informace z Ukrajiny přináší řada dalších ukrajinských televizních stanic, které jsou převážně šířeny ze satelitů Astra 4A (4,8°E) a Amos 3/7 4°W). Z pozice 13°E je zajištěn bezproblémový přístup k událostem na Ukrajině divákům v celé Evropě, severní Africe a na Středním východě.

technické parametry - Football 1 HD, Football 2 HD, Football 3 HD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), freq. 11,219 GHz, pol. H, SR 29900, FEC 3/5, DVB-S2/8PSK, FTA

Reklama
Vybrané články