Quantcast

Kvíz show Na love od 13. června na TV Markíza

| redakce | tisk

Na obrazovky slovenské televize Markíza přichází zábavně-soutěžní kvíz show "Na love" (Na lovu), kterou dobře znají diváci sesterské české TV Nova. Na love se poprvé divákům TV Markíza představí 13. června.

Každý pracovní den v 18:00 hodin bude od 13.6.2022 vysílat Markíza celosvětově úspěšnou show Na love. Pořad bude moderovat Viktor Vincze.

Na love - grafika pořadu (foto: TV Markíza)
▲ Na love - grafika pořadu (foto: TV Markíza)

Na love umožní divákům porovnat svoje vědomosti s nejlepšími kvizovými mozky Slovenska a zároveň vyhrát peníze.

Pořad Na love vychází z licencovaného oblíbeného, původně britského formátu The Chase, který od roku 2009 vysílá tamní televize ITV. Show se vysílá po celém světě. Mimo jiné v Německu, Chorvatsku, Finsku, USA, Austrálii, Srbsku, Španělsku či Izraeli. Od srpna 2021 se vysílá také v Česku na TV Nova.

Na love - televizní studio (foto: TV Markíza)
▲ Na love - televizní studio (foto: TV Markíza)

V nové vědomostní show proti sobě stojí soutěžící, kteří se nikdy neviděli, a "Lovec". Aby hráči získali výhru, musí spolupracovat jako tým a správně odpovídat, jak na jednoduché otázky z každodenního života, tak i na ty náročné. Vyřadit ze hry se je bude snažit "Lovec" - nelítostný kvizový génius, který je odhodlaný zabránit jim vyhrát lákavou finanční výhru. Tři "Lovci" přitom nejsou jen tak náhodně vybrané lidé. Jsou to milovníci kvízů, lidé s neuvěřitelným přehledem a vědomostmi.

Reklama
Vybrané články