Německá ZDF chce v HDTV vysílat od roku 2010
| redakce | tiskNěmecká veřejnoprávní televize ZDF spustí vysílání ve vysokém rozlišení (HDTV) pravděpodobně v roce 2010. Vyplývá to z rozhovoru se zástupcem Markusem Schächterem pro německý tisk k tématu Televize bez hranic: Budoucnost duálního systému.
Jak dále uvedl, budoucnost televize vidí především v pospytování pořadů na přání, šíření klasického televizního programu přes internet a mobilní telefony. Funkce počítačů a televize si budou stále blíž. Od roku 2012 bude mj. možné přes dálkový ovladač televize přijímat e-maily či surfovat po internetu.
zdroj: DF
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)