Quantcast

Nickelodeon vysílá pořad v angličtině, lokalizace chybí

| redakce | tisk

Jeden z pořadů na dětské televizi Nickelodeon se nyní vysílá na českém a slovenském trhu bez českého dabingu, který je jinak dostupný u všech titulů na této stanici. Program Nickelodeon provozuje společnost Paramount Global.

Nickelodeon aktuálně nemůže divákům v České republice a na Slovensku nabídnout s českým dabingem titul "Kouzelní Kmotříčci" (The Fairly Odd Parents: Fairly Odder). Místo české lokalizace je divákům nabídnut anglický zvuk. Výroba českého dabingu k uvedenému pořadu byla opožděna v souvislosti s COVID-19 a v kombinaci se spuštěním nových streamovacích služeb. Dabingová studia jsou nyní zahlcena objednávkami klientů na výrobu místního dabingu.

Vysílání stanice Nickelodeon. Ilustrační foto
▲ Vysílání stanice Nickelodeon. Ilustrační foto

Provozovatel nemůže uvedený pořad na stanici Nickelodeon stáhnout z vysílání. Feed televizního programu Nickelodeon je společný pro řadu dalších zemí a vyřazení titulu by tedy ovlivnilo vysílání i na dalších trzích.

Titul "Kouzelní Kmotříčci" vysílá Nickelodeon od 5. do 21.9.2022. Nickelodeon vysílá v češtině ve dvou mutacích - v Commercial Full a Global. Pořad se vysílá na feedu Commercial Full v 18:20 hodin a na stanici Nickelodeon Global ve 13:10 hodin. Záleží tedy jakou verzi nabízí daný operátor svým zákazníkům.

Reklama
Vybrané články