Quantcast

Sedm let filmového štěstí oslavila Prima MAX

| redakce | tisk

Filmy na MAX si diváci užívají už sedm let. V neděli 20. listopadu totiž v pořadí pátý kanál skupiny Prima oslavil další narozeniny. Pro diváky si připravil na listopad i prosinec celou řadu oceňovaných snímků, mezi nimi nechybí ani oblíbené české tituly a samozřejmě premiérové filmy.

Narozeniny kanál slaví i novou marketingovou kampaní s podtitulem „Sedm let filmového štěstí“. Za posledních dvanáct měsíců vzrostl share kanálu v celodni na historicky nejvyšší hodnotu - 3,20 % v CS 15-69.

Těší nás, že diváky filmový obsah stále baví a popularita kanálu Prima MAX roste. V naší obchodní cílové skupině 15-69 dosáhl kanál za posledních dvanáct měsíců na historicky nejlepší share, 3,20 % v celodni. Od samého začátku svého vysílání se Prima MAX drží přehledného vysílacího schématu, ve kterém si každá divácká skupina najde to své. Dokazují to koneckonců i velmi žánrově různorodé tituly, které se za poslední rok těšily největší sledovanosti,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

TOP 10 filmů na Prima MAX (foto: FTV Prima)
▲ TOP 10 filmů na Prima MAX (foto: FTV Prima)

Oslavu sedmých narozenin kanálu podporuje také marketingová kampaň, zdůrazňující žánrovou pestrost, kterou Prima MAX divákům svými filmy přináší. Komunikační mix kampaně zahrnuje printové inzerce, venkovní reklamu po celé České republice i silnou komunikaci na sociálních médiích. Všechny vizuály spojuje jednotný slogan, který si hraje se šťastnou narozeninovou číslovkou sedm: „Sedm let filmového štěstí.“

Narozeninový měsíc odstartovala Prima MAX 1. listopadu, a to doslova tornádem ve snímku 13 minut. V premiérovém Léku na život nabídla 10. listopadu dramatickou návštěvu v tajemné léčebně. 16. listopadu přenesl kanál diváky do 22. století v premiéře snímku Ad Astra: Osudová mise v hlavní roli s Bradem Pittem. V rámci programu narozeninového měsíce nemohly chybět ani oceňované snímky, například Tři billboardy kousek za Ebbingem (14. listopadu), Skrytá čísla (23. listopadu ve 20.00) nebo Zlo s lidskou tváří (24. listopadu ve 22.00). Na Mikuláše se pak v premiérovém thrilleru Noční bouře představí Nicolas Cage a na obrazovky o dva dny později dorazí i nová francouzská komediální detektivka Záhada v Saint-Tropez.

Pátý kanál s převážně filmovým obsahem své vysílání zahájil 20. listopadu 2015 českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street, kterou si nenechalo ujít 135 tisíc diváků v CS 15+ s podílem na sledovanosti 3,98 %. Už od začátku vysílání se Prima MAX drží ustáleného vysílacího schématu - pondělky jsou věnovány lehčímu žánru. Úterky se nesou v duchu akčních filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. Od pátku do neděle diváky čeká pestrá nabídka filmových hitů.

Podobně jako ostatní značky z portfolia skupiny Prima se také Prima MAX divákům ukazuje i mimo televizní obrazovky. Letos proběhl pod taktovkou agentury SOLOOTIONS již šestý ročník tradičního letního MAX kina na střeše Centra Černý Most, které divákům každý čtvrtek v průběhu léta nabízelo filmové trháky ke zhlédnutí zcela zdarma na místě s jedinečnou atmosférou.

Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 4. 11. 2022, FTV Prima

Reklama
Vybrané články