Quantcast

Sportradio Deutschland ukončí vysílání na konci roku

| redakce | tisk

Německá národní rozhlasová stanice Sportradio Deutschland ukončí svoji činnost dne 31. prosince 2022. Informoval o tom provozovatel stanice, společnost Teutocast GmbH.

Tuto privátní rozhlasovou stanici, zaměřenou na informace ze sportovního světa, mohou posluchači v Německu přijímat ze druhého celoplošného DAB+ multiplexu a také prostřednictvím live streamu na internetu.

Logo Sportradio Deutschland
▲ Logo Sportradio Deutschland

Společnost Teutocast skončí s celoplošnou distribucí zmíněné stanice a zaměří se na své regionální DAB+ projekty. Patří mezi ně Femotion Radio v Severním Porýní-Vestfálsku, Brémách a v dalších budoucích distribučních lokalitách.

Audio trh je dynamičtější než kdy jindy a příležitosti, které se nám jako investorům a inovátorům otevírají, nebyly nikdy větší. Abychom tyto rámcové podmínky optimálně využili a postavili se do budoucna, přeskupujeme pole působnosti a investic společnosti Teutocast podle tří strategických pilířů: zaměření na naši holdingovou funkci, ukončení naší role národního DAB+ vysílání a rozvoj obrovského potenciálu na regionálních rostoucích trzích, jako je NRW,“ řekl Erwin Linnenbach, jednatel společnosti Teutocast GmbH.

zdroj: infosat.de

Reklama
Vybrané články