Quantcast

TV Nova má nového šéfredaktora webu nova.cz

| redakce | tisk

Od 1. září se novým šéfredaktorem webu nova.cz stal zkušený novinář Vedran Kovačević. Mezi jeho hlavní úkoly patří další posílení pozice tohoto webu na českém mediálním trhu či příprava nových konceptů pro bonusové pořady nebo rozšířený obsah ke stávajícím i budoucím formátům TV Nova a Voyo.

Vedran se na Novu vrací po zhruba deseti letech. V letech 2012 - 2014 byl dramaturgem pořadu Volejte Novu. Do konce srpna letošního roku působil jako editor a dramaturg Českého rozhlasu Dvojka a také jako autor pro Dvojku vyráběl dokusérie. Předtím se podílel na startu TV Seznam, kde zodpovídal za lifestyle formáty a řídil redakci lifestyle, mimo jiné zaváděl i živé ranní a dopolední vysílání a lifestyle magazín Slavní. Dále pracoval například pro Rádio Impuls či idnes.cz.

Vedran Kovačević, nový šéfredaktor webu nova.cz (foto: Mikuláš Křepelka)
▲ Vedran Kovačević, nový šéfredaktor webu nova.cz (foto: Mikuláš Křepelka)

Vedran vystudoval zahraniční obchod a podnikání, kromě češtiny ovládá na úrovni mateřského jazyka také chorvatštinu. Rád vaří a miluje psy, o nichž píše na webu pejskovani.cz., sám má doma devítiletého křížence Zrnka.

TV Nova i Voyo v poslední době výrazně navyšují investice do přípravy obsahu a je to vidět. A já budu moc rád, když toto všechno ještě více podpoříme i na webu nova.cz. Máme při natáčeních exkluzivní přístup k hercům a tvůrcům a rovněž skvělou platformu pro to, abychom se ještě více rozkročili do témat nad rámec standardního lifestylu,“ říká Vedran.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články