Quantcast

Karlos Vémola se opět utká s Attilou Véghem

| redakce | tisk | názory

Největší MMA turnaj v historii České republiky proběhne už za pár dní. V sobotu 8. června je na pořadu Oktagon 58 - poprvé se uskuteční na fotbalovém stadionu. Největší, nejdražší a navíc se zápasem, který bude zajímat všechny fanoušky.

Pokud nejdete do Edenu, můžete Oktagon 58 sledovat na televizi Telly a na kanále Premier Sport 4 Extra na O2 TV.

Na Oktagonu s pořadovým číslem 58 bude v sobotu 8. června na fotbalovém stadionu Slavie, ve Fortuna Aréně k vidění celkem deset zápasů. Který bude nejsledovanější, je zřejmé už nyní. Bude to „Odveta století“, ve které proti sobě nastoupí dvě legendy českého a slovenského MMA: Karlos Vémola a Attila Végh, aby se podruhé utkali o titul šampiona polotěžké váhy organizace Oktagon.

Oktagon MMA (foto: O2)
▲ Oktagon MMA (foto: O2)

Atraktivní bude jistě i zápas šestinásobného šampiona Oktagonu Davida Kozmy proti moldavskému drákulovi Ionovi Surduovi. Dále jsou na pořadu dva čtvrtfinálové duely evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger v lehké váze o 1 milion eur nebo zápas dvou borců, kteří se opravdu nesnáší - českého policisty Jaroslava Pokorného a Ira Shema Rocka, výcházející MMA hvězdy, která byla rok a půl vězněna (a následně zproštěna viny).

Balíčky pro možnost sledování Oktagonu 58 lze zakoupit online za 320 Kč v předprodeji, nebo v den turnaje za 400 Kč na adrese https://telly.cz/oktagon/.

Balíček Oktagon s kanálem Premier Sport 4 se na Telly aktivuje okamžitě po nákupu a je dostupný vždy do 4 následujících dní po skončení daného turnaje. Přenos v HD kvalitě lze sledovat přes všechny Telly aplikace: Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Google TV/STB, Apple TV, Hisense VIDAA, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč.

Turnaj OKTAGON 58 může vidět úplně každý, nejen stávající zákazník O2 TV, na kanále Premier Sport 4 Extra. „Stačí jakékoliv připojení k internetu, přímý přenos pak sledujete na webu o2tv.cz nebo na chytrém zařízení s aplikací O2 TV. V předprodeji lze získat sledování OKTAGONU 58 živě za zvýhodněných 320 Kč, v den turnaje je cena 400 Kč,“ uvedla Dana Tomášková, ředitelka digitálních služeb a O2 TV. Všechny informace najdou diváci na webu o2.cz/oktagon.

zdroj: Telly, O2

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články