Quantcast

HBO natočí třetí řadu seriálu Rod draka

| redakce | tisk | názory

Původní dramatický seriál HBO Rod draka, bude pokračovat novou, třetí řadou. Ta druhá začíná již toto pondělí 17. června na HBO a streamovací platformě Max. K dispozici budou české I slovenské titulky, včetně dabingu.

Příběh na motivy knihy George R. R. Martina „Oheň a krev“, který se odehrává 200 let před událostmi „Hry o trůny“, vypráví příběh rodu Targaryenů.

Obsazení druhé řady: Matt Smith, Emma D‘Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Matthew Needham, Sonoya Mizuno, Tom Glynn-Carney, Ewan Mitchell, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban a Jefferson Hall. Další obsazení druhé řady: Abubakar Salim, Gayle Rankin, Freddie Fox, Simon Russell Beale, Clinton Liberty, Jamie Kenna, Kieran Bew, Tom Bennett, Tom Taylor a Vincent Regan.

Seriál Rod draka bude mít další pokračování (foto: HBO/WBD)
▲ Seriál Rod draka bude mít další pokračování (foto: HBO/WBD)

Francesca Orsi, viceprezidentka pro program HBO a vedoucí dramatické tvorby HBO, dodává: „George, Ryan a ostatní naši producenti, herci a štáb dosáhli s fenomenální druhou řadou seriálu Rod draka nových výšin. Žasneme nad úsilím, které celý tým vložil do vytvoření velkolepé druhé řady. Jsme nadšení, že můžeme pokračovat v příběhu rodu Targaryenů a sledovat, jak náš tým zazáří s novou třetí řadou.“

Druhá řada Rod draka už sklidila řadu uznání kritiků za svůj „dechberoucí vzrušující a strhující příběh“ (TheWrap), který „je skutečně návratem do zlatého věku Trůnů“ (GQ). Esquire označil druhou řadu za „největší show léta“, TV Guide seriál označil za „nejvelkolepější seriál“ a Collider jej prohlásil za „nejlepší fantasy televizní pořad dekády“.

Tvůrci seriálu jsou George R. R. Martin a Ryan Condal jsou spolutvůrci a producenti; dalšími producenty jsou Sara Hess, Alan Taylor, Melissa Bernstein, Kevin de la Noy, Loni Peristere, Vince Gerardis.

Seriál vznikl na motivy knihy George R. R. Martina „Oheň a krev“.

zdroj: WBD

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články