Quantcast

O2 TV s řadou novinek k vysílání zápasů české fotbalové ligy

| redakce | tisk

V pátek odstartuje nová sezóna české nejvyšší fotbalové soutěže. Všechny zápasy z tuzemské ligy bude vysílat O2 TV na programech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Společnost O2 TV drží exkluzivní vysílací práva až do roku 2029.

K nové sezóně domácí fotbalové ligy si připravil provozovatel O2 TV celou řadu inovací. Mezi ně patří například speciální kartičky hráčů, virtuální studio a grafika, nové pořady, show TIKI-TAKA v modernějším prostředí a také nová tvář mezi experty.

Televizní studio O2 TV (foto: O2 TV)
▲ Televizní studio O2 TV (foto: O2 TV)

Novou sezónu 2024/2025 odstartuje O2 TV Sport již ve čtvrtek 18. července ve 20:00 hodin bude mít premiéru nový pořad Chance Liga Kickoff. Ten před každým kolem přinese souhrn novinek a zajímavostí.

V pátek se diváci dočkají prvního duelu, ve kterém pražská Sparta jako obhájce titulu přivítá Pardubice. Studio moderátora Davida Sobiška začíná v 18.30 hodin. V sobotu i v neděli uzavírá odehrané duely pořad Chance Liga Highlights, jenž nabídne aktuální pozápasové sestřihy.

V pondělí se vrací zábavná show TIKI-TAKA. Velkou změnou pro diváky O2 TV Sport bude zcela nové studio, kde tradičně v pondělí od 20.00 hodin přivítá moderátor Petr Svěcený své hosty. TIKI-TAKA má za sebou již 245 dílů, do kterých přišlo přes 400 osobností ze světa sportu, kultury i showbyznysu.

Nová tvář se objeví i ve studiích O2 TV Sport. Od září naskočí do zkušeného týmu expertů kouč Martin Svědík, jenž má za sebou bohatou trenérskou kariéru v Pardubicích, Baníku Ostrava, Dinamu Minsk, Mladé Boleslavi a na Slovácku.





Reklama




Vybrané články