Sky Italia má 3,9 mln abonentů, DVB-T 3,8 mln diváků
| redakce | tiskItalská satelitní pay-tv platforma Sky Italia, která vysílá ze satelitů Hot Bird 13°E, má již 3,9 mln. abonentů. Na paty ji ale šlape nabídka šířená v systému DVB-T, kterou sleduje 3,8 mln. diváků. Obě dvě čísla svědčí o rychlém rozvoji příjmu digitální televize šířené satelity a terestricky.
Takřka vyrovnaný počet diváků satelitní a DVB-T nabídky může vyvolat ostřejší boj o diváka. BSkyB, která ve Velké Británii a Irsku provozuje satelitní platformu Sky Digital, již všem svým klientům nabízí bezplatně základní rychlost internetu, vyšší rychlost nabízí za příplatek.
Sky Italia nedávno spustila balík HDTV kanálů, který má především získat další zájemce o příjem programů ve vysoké kvalitě obrazu i zvuku.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová V
20:00 Tajná nacistická věda (3/8)
20:20 Chalupáři (11)
20:15 Polabí (40)
20:10 U pěti veverek
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Rosamunde Pilcherová: Kúzelný autobus
20:10 Odložený prípad Hammarskjöld
20:30 Dunaj, k vašim službám XIII. (4)
20:20 Okres na severu (9)