Quantcast

Paul McCartney v Praze

| redakce | tiskobrázek k článku: Paul McCartney v Praze

Beatles už si živě neposlechneme, ale samostatné vystoupení Paula McCartneyho v Praze se blíží. A vy můžete být u toho, pokud se zúčastníte SMS soutěže na Óčku, která začíná právě zítra 22.5.2004.

Letos dvaašedesátiletý Paul McCartney, legenda všech legend, je velkou postavou hudebního světa a svojí tvorbou značně ovlivnil jeho dění. Na své koncertní turné po evropských městech vyráží koncem května, je připraven odehrát 14 koncertů, které zahájí 25.5. ve španělském městě Gijon. Potom budou následovat Lisabon,Madrid, Zurich, Lipsko, Praha, Horsens, Gothenburg, Oslo, Helsinky, Petrohrad, Paříž a Glastonbery. 7 měst z tohoto výčtu navštíví vůbec poprvé.
Tisíce fanoušků se může těšit na velkou pódiovou show s největším videosystémem v historii, pyrotechnickými efekty, velké pódiové vybavení a samozřejmě doprovodnou kapelu s množstvím vynikajících hudebníků.
Jelikož se pravděpodobně jedná zároveň i o poslední návštěvu Evropy vůbec, zůčastněte se naší soutěže o lístky a CD Beatles.

SMS soutěž McCartney

Soutěžní otázka:
Odkud pochází Paul McCartney, stejně jako ostatní členové kapely?
A) z Leedsu
B) z Liverpoolu
C) z Londýna

SMS ve tvaru HLA MCx ( kde x je správná odpověď A,B nebo C) posílejte na telefonní číslo 9001107. Vyhrají ti, kteří pošlou nejvíce SMS se správnou odpovědí.

Hraje se o tyto ceny:
1. cena ? dvě vstupenky na pražský koncert, CD Beatles
2. cena ? dvě vstupenky na pražský koncert, CD Beatles
3. cena ? dvě vstupenky na pražský koncert, CD Beatles
4.a 5. cena ? dvě vstupenky na pražský koncert

Hlasovat můžete od 22. do 26.května 2004. Jména výherců budou zveřejněna na internetových stránkách Óčka ( www.ocko.tv ).

(TZ TV Óčko)

Reklama
Vybrané články