IPTV služba O2TV má již 20 tisíc zákazníků
| redakce | tiskSpolečnost Telefónica O2 Czech Republic má již 20 tisíc abonentů televize přes pevnou linku (IPTV). Firma službu představila 1.září 2006 pod názvem O2TV.
Svým zákazníkům přináší stovky filmů a široký výběr kanálů a rozhlasových stanic jak s lokálními, tak i renomovanými zábavními studii, televizemi a rozhlasovými stanicemi.
Zájem o O2TV mezi zákazníky předčil všechna naše očekávání. Za pouhých pět měsíců jejího fungování si O2TV zřídilo již více než 20 000 zákazníků. Ti se brzy naučili, že pevná linka už není jen o telefonování nebo pro přístup na internet přes vysokorychlostní ADSL, ale také, že pro ně představuje televizní zábavu a filmy, které si mohou sami ovládat. Žádný jiný telekomunikační operátor v České republice dosud nenabídl takovou vysokou kvalitu služby a bohatost benefitů jako O2, uvedl Andrej Torriani, marketingový ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.
zdroj: PR O2
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Čertí brko
20:00 Sedmá rota za úplňku
20:20 Kriminálka Anděl V (13)
20:15 Sedmero krkavců
20:10 Jak se budí princezny
20:05 Inga Lindström: Zrušená svatba
20:30 Pečie celé Slovensko
20:10 Kafedrála - Juraj Malý, väzenský kaplán
20:30 Uragán
20:20 Tři veteráni